KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575171
nr 1257 5171
Hadar Jönzén
(1885-1977), Sverige
Oljemålning, "Eftermiddagssol", Signerad. Olja på pannå, 42x50
Hadar Jönzén, svensk målare född i Stockholm 1885, död 1977.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:06:39
300 kr
350 kr
Hadar Jönzén
Läs mer om Hadar Jönzén